Лудогорец на победа от шеста поредна титла, подгони рекорда на ЦДНА

OFFNews 01 май 2017 в 22:12 2377 0

Снимка Лудогорец

Пред Лудогорец отдавна е само митичният тим на ЦДНА от 50-те години на миналия век. Но като нищо хората на Кирил Домусчиев ще го догонят предвид трагичната конкуренция за титлата у нас.

Лидерът би 4:0 Черно море и е на 3 точки от шеста поредна титла. Може да я спечели при победа над Локо в Пловдив следващия кръг. Отборът от Разград вече е със 72 точки, на 16 пред ЦСКА-София и Левски.

ЦДНА с Колев, Янев и останалите великани имат 9 поредни титли. Има ли кой да спре Лудогорец в следващите три сезона? Май не.

Иначе Черно море записа срамно първо полувреме в Разград, като пусна 4 гола. За домакините се разписаха Клаудио Кешеру на два пъти, Хосе Паломино и Вандерсон.

Георги Иванов - Гонзо беше оставил резерви най-добрите си футболисти. Явно иска да ги пази за домакинството на Левски следващия кръг в директна битка за третото място.

Гонзо може да благодари на Лудогорец, че спря да играе след почивката. Иначе резултатът можеше да е двуцифрен.