
От Левски са отправили оферта към звездата си Габриел Обертан, чийто договор изтича през лятото. На "Герена" искат на всяка цена да го задържат поне за още 2 години и се надяват, че той ще приеме, пише "Меридиан мач".
Още повече, че Делио Роси вече не е в клуба, а не бе тайна, че Габриел се намира почти в открит конфликт с него. Французинът не бе доволен, че тактикът го забива да играе като втори нападател, както и остарелите му методи за работа по време на тренировките.
"Върнах си радостта", призна Обертан, което е било ясен знак за "сините", че е дошло времето да действат. Освен това в Левски се надяват, че неговото решение ще бъде ясен знак и за останалите играчи, които се намират в същото положение.
Двама от тях също са основни фигури – защитниците Давид Яблонски и Милош Цветкович. Чехът бе спряган за трансфер в Италия или Турция през лятото, след като през миналото първенство се превърна и в голмайстор за "сините".
До продажба обаче не се стигна. Според запознати Яблонски също се чувства добре в Левски, но иска да получи по-добри лични условия от тези, които има в момента.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните