Левски и Хали Тиам се приближават до споразумение за подписването на нов договор. Настоящият контракт между двете страни изтича в края на сезона.
Това позволява на сенегалския дефанзивен полузащитник вече да разглежда оферти от други отбори и да преговаря за трансфер като свободен агент през лятото.
От “Георги Аспарухов” направиха крачки за нов договор на играча още в края на есенния полусезон.
Тогава обаче Тиам постави високи финансови условия. Той е пожелал немалко увеличение на заплатата, въпреки че и в момента е един от най-добре платените играчи на “Герена”. В последните дни обаче халфът е намалил претенциите си.
Двете страни ще продължат преговорите след завръщането на играча от почивка. Той трябва да започне подготовка със столичани следващия четвъртък.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец