''Левски ги запали'' - медиите в Гърция разсипаха от критики ПАОК

Василен Петров 29 юли 2022 в 13:27 5616 0

паок
Гръцките медии съсипаха от критики представянето на футболистите на ПАОК срещу Левски.

Гръцкият гранд ПАОК отнесе куп критики след представянето си срещу Левски в мача реванш от Лигата на конференциите. Миналогодишният четвъртфиналист претърпя сериозен крах, след като бе победен с общ резултат 3:1 от двете срещи в София и Солун.

Снощи, за цялото първо полувреме, гърците нямаха точен шут към вратата на Михайлов.

Известен факт е, че ПАОК струва пет пъти повече от Левски. Само футболистите, които бяха на резервната скамейка, бяха по-скъпоплатени от целия отбор на Станимир Стоилов.

„Корабокрушение за двуглавите“, коментира сайтът „sport24.gr“. „Шамар за ПАОК – Аут от Европа на 28 юли“, пишат от „thetoc.gr”. Друга гръцка медия serraikanea.gr пък беше абсолютно безкомпромисна в оценката си: „Левски запали срещу разочароващия ПАОК“.

Ще отнеме дълго време на феновете и всички хора, свързани с тима, да преживеят разочарованието, при положение че грандът бе смятан за фаворит преди сблъсъка с българския представител.