Аржентинският нападател Гонсало Игуаин се разбра с Милан и ще играе с екипа на "росонерите" под наем през предстоящия сезон, пишат на Ботуша.
Футболистът едва ли ще получава много игрови минути в Ювентус, след като торинци привлякоха Кристиано Роналдо. Той се надяваше на трансфер в Челси, но в крайна сметка прие условията на миланския гранд.
За услугите на аржентинеца от Милан ще платят на Юве 18 млн. евро, като в договорът му фигурира и клауза за откупуване при доплащане на нови 36 млн. евро в края на сезона.
Игуаин бе привлечен в състава на "бианконерите" през лятото на 2016 година от Наполи, като торинци платиха за него респектиращите 90 милиона евро.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец