Киево вдига цените на билетите за мача с Юве заради Роналдо

OFFNews 30 юли 2018 в 15:28 1882 0

Ръководството на Киево вдигна цената на билетите за мача от първия кръг на италианската Серия А с 50 процента, съобщава "Sportmediaset".

Причината е повече от логична - съперник на отбора от Верона е Ювентус, където през новия сезон ще играе португалската суперзвезда Кристиано Роналдо.

Така цените на билетите за първия ред на централната трибуна скочиха от 100 до 150 евро. Останалите пропуски са 60 вместо 40 евро и 50 вместо 30.

​По-рано се появиха и информации, че някои разпространители са увеличили седемкратно цените на пропуските за мача от третия кръг между Парма и Ювентус.

Иначе италианският хегемон спечели и втория си мач от "Интернешънъл Чемпиънс Къп". Воденият от Масимилиано Алегри състав победи Бенфика с 4:2 след изпълнение на дузпи. Мачът се игра в Харисън (щат Ню Джърси), а редовното време завърши при равенство 1:1.

Португалците откриха резултата в средата на втората част чрез Алехандро Грималдо. Младият Лука Клеменца обаче изравни шест минути преди края на редовното време със страхотен индивидуален пробив.

При дузпите "бианконерите" не допуснаха грешка, а Алекс Сандро реализира победното попадение. Жонас и Жоао Феликс бяха грешниците за Бенфика.

В сряда "орлите" от Лисабон играят с Лион, а на 7 август следва мач от квалификациите за Шампионската лига срещу Фенербахче. На 2 август "старата госпожа" излиза срещу Сборен отбор на МЛС, а три дни по-късно предстои сблъсък с Реал Мадрид.