Легендарният мениджър на Арсенал Арсен Венгер е на мнение, че "артилеристите" се явяват втория фаворит за спечелването на титлата в английската Висша лига.
"Само Манчестър Сити ги превъзхожда. Арсенал е вторият най-добър отбор и има добри шансове да спечели Висшата лига. На някакъв етап Сити ще се съсредоточи много повече върху Шампионска лига."
"Не знаем какво ще се случи с Ливърпул, но те вече изостават с 11 точки. 10 точки зад Манчестър Сити са огромно разстояние. Челси не изглежда стабилен в момента. Те не са спечелили увереността да претендират за спечелване на лигата. В съответствие със своето ДНК Тотнъм не може да бъде претендент за титлата", заявява още Венгер.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4587
1
05.10 2022 в 13:40
Айде, бъдете много здрави!
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му