Анчелоти радостен, че гледал Наполи - Милан без пари

OFFNews 26 август 2018 в 12:49 1451 0

Новият треньор на Наполи Карло Анчелоти остана без дъх при победата с 3:2 над Милан на "Сан Паоло", след като тимът му изоставаше с 0:2.

"Забележителен мач. Късметлия съм, че го гледах, а дори не трябваше да си купувам билет", пошегува се Анчелоти, който е печелил два пъти Шампионската лига с "росонерите".

"Милан не беше особено опасен в атака, но ни вкара два елементарни гола. Трябваше да сменим схемата в движение, а публиката ни вдъхнови да излезем от тежката ситуация", добави Анчелоти.

В другия очакван с огромен интерес двубой от втория кръг на Серия А шампионът Ювентус победи с 2:0 Лацио в дебюта на Кристиано Роналдо пред собствена публика в Торино.

Португалецът отново не успя да се разпише, но се отчете с асистенция за втория гол за "Старата госпожа", дело на Марио Манджукич четвърт час преди края. Преди това резултатът бе открит от Миралем Пянич в 30-ата минута.