12-ият в Русия тресна Лудогорец в Турция

OFFNews 06 февруари 2020 в 17:21 1411 0

Нова загуба записа отборът на Лудогорец по време на лагера в Турция. Участникът ни в 1/16-финалите на Лига Европа загуби от 12-ия в руската Премиер лига Ахмат (Грозни) с 0:1 в курорта Белек.

Българският шампион имаше много положения за гол, особено преди почивката, но не ги реализира. Вместо това 86-ата минута Ахмат стигна до попадение.

Одисе Роши беше изведен в дясно зад гърба на защитата на Лудогорец и подаде към непокрития Андрес Понсе, който вкара от десетина метра. Това е второ поражение за футболистите на Павел Върба на лагера след също 0:1 срещу Цървена звезда на 1 февруари.

Утре, 7 февруари, Лудогорец ще изиграе поредната си контрола, като съперник на "орлите" е словашкия Слован Братислава.

Съставът на Лудогорец: Стоянов, Икоко (42-Манолев), Моци, Григоре, Тауата, Баджи, Битон (63-Йорданов), Каули Оливейра, Бакалов, Чибота, Шверчок (76-Юсеин)