Вече бившият световен шампион в тежката категория на професионалния бокс Анди Руис, който загуби битката за поясите от Антъни Джошуа, призна че не е бил добре подготвен за двубоя и отдаде поражението си на натрупаните килограми.
"Искам трети мач срещу Антъни Джошуа! Няма да се извинявам, защото Ей Джей беше по-добрият, това беше неговата вечер. Разиграваше ме отлично, движеше се, аз го гоних.
Мислех, че с повече килограми ще удрям по-тежко, но се колебаех прекалено, комбинациите ми не влизаха. За третия мач ще бъда в най-добрата си форма.
Ще бъда по-отдаден, ще тренирам повече с екипа си. За този мач тренирах сам. Благодаря на всички, които ме подкрепяха тук тази вечер", каза Руис.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен