Наказаната за употреба на допинг руска тенисистка Мария Шарапова ще вземе участие в демонстративен турнир в Мадрид на 4 май.
Събититето ще е подгряващо за големите турнири от категориите Premier и Masters в испанската столица.
Демонстративният турнир ще се проведе по олимпийската система, като в мъжката и женската схема ще се включат по осем състезатели.
Мачовете ще са под формата на тайбрек и ще се играят до десет точки. Покрай Шарапова за участие се записаха и Кей Нишикори и Фелисиано Лопес.
29-годишната Шарапова почти изтърпя санкцията си от 15 месеца за употреба на мелдоний и се завръща официално на корта на 26 април на турнира в Щутгарт.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец