"ГЕРБ са в истерия, защото вече не говорят само те. Загрижени са защото вече не могат да говорят през мегафона и да спускат върху нас ценните си указания", заяви политологът Евгений Дайнов по време на участие в предването "Денят с Веселин Дремджиев" по TV+.
"Забелязахте ли тази изключително маймунска история – събира се племето маймуни и с телата си се опитаха да спрат един човек да говори? Това се случи по време на изслушването на бизнесмена Илчовски в Комисията по ревизия", коментира Дайнов.
По думите на политолога, ГЕРБ са убедени, че ще продължат да са на власт и продължават да крадат публични средства.
"В този последен мандат на Борисов, полуподчинената държава, полубандитстката държава се заключи, а гражданите останаха навън. Тези хора взимаха неща за себе си от нас, а ние бяхме заключени навън", обясни Дайнов.
Той допълни, че в момента видимо липсват трима висши ръководители на тайни служби, както и Борисов.
"Може да са някъде заедно и да не ни мислят доброто", заяви Дайнов.
Той призова министрите от действащото служебно правителство да бъдат по-решителни.
"Някой министър трябва да се намеси и да спре прехвърлянето на публична собственост в лична в Царево, или този незаконен строеж на Смокиня, който е в дюните, снимах ги лично", каза той.
Политологът заяви, че е важно не само нередностите в управлението на ГЕРБ да бъдат разкрити, но и да видят гражданите, че държавата може да се управлява коректно.
Според Дайнов "Има такъв народ" категорично ще са първа сила на предстоящите предсрочни избори на 11 юли.
Следете новините ни в :"Очаквам партиите на промяната да могат да формулират парламентарно мнозинство. Това означава общо да имат близо 120 депутати и БСП, ако искат да измият репутацията си, ще ги подкрепят в някои гласувания. А сега в крайна сметка една мафия трудно си тръгва от власт. Но започна - цивилизационни пластове се преместват", заяви Евгений Дайнов.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни