Борисов се срещна с краля на Саудитска Арабия (снимки)

OFFNews 29 November 2017 в 14:29 6308 0
Борисов се срещна с краля на Саудитска Арабия (снимки)

Министър-председателят Бойко Борисов и Негово Величество крал Салман бин Абдулазиз Ал-Сауд проведоха среща, която е първата на толкова високо равнище в историята на отношенията между България и Кралство Саудитска Арабия. 

Очаква се днес да бъдат подписани спогодба за избягване на двойното данъчно облагане и споразумение за сътрудничество в областта на земеделието, животновъдството и рибарството между България и Саудитска Арабия. 

Визитата на българския премиер в Рияд се осъществява по покана на краля на Саудитска Арабия. В делегацията е и бившият премиер Симеон Сакскобургготски, както и четирима министри. 

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !