ЦСКА-София отново не победи Лудогорец
Ливърпул катастрофира на "Анфийлд"
ПСВ спечели дербито срещу Аякс
23 април 2017 в 19:38 759 0
Арсенал се класира за финала на турнира ФА Къп в Англия, след като отстрани Манчестър Сити с резултат 2:1 в полуфинала на стадион "Уембли". Първото полувреме завърши при нулево равенство, като ще се запомнят няколко спорн
23 април 2017 в 18:22 285 0
Някогашното европейско страшилище Милан стана за смях срещу борещия се да не изпадне отбор на Емполи, като загуби с 1:2 на "Сан Сиро" в двубой от 33-ия кръг на Серия А. Тимът на Винченцо Монтела е напът да се прости с мечтата
23 април 2017 в 18:10 446 0
Манчестър Юнайтед постигна трета поредна победа в първенството, след като победи Бърнли с 2:0 в мач от от 34-ия кръг на Премиър лийг. "Червените дяволи" се доближиха само на точка от четвъртото място. Гостите се чувстваха м
23 април 2017 в 16:45 456 0
Зетът на чилийския национал и футболист на Байерн Мюнхен Артуро Видал е бил убит с изстрел в главата на улицата в покрайнините на столицата Сантяго. 31-годишният Едуардо Нейра Гера, който беше партньор на сестрата на игр
23 април 2017 в 15:49 429 0
Бившият футболист на Славия и националния отбор Благой Георгиев - Джизъса донесе победа на своя тим Оренбург при гостуването на Том в среща от 24-ия кръг на руската Премиер лига. Джизъса се разписа от дузпа в 73-ата минута
23 април 2017 в 14:46 555 0
Защитникът на Милан Матиа Де Шилио е обявил пред ръководството на "росонерите", че няма да продължи договора си, който изтича през лятото на 2018 година. 24-годишният играч е разкрил и следващата си дестинация. Това е хегем
23 април 2017 в 13:38 515 0
Бившият национал Валери Божинов беше преследван от страхотен карък в последния мач на своя китайски тим Мейджоу Хака, който завърши 1:1 у дома срещу Ней Монгол в двубой от шестия кръг на втора дивизия. Бившият таран на Ле
23 април 2017 в 11:04 478 0
Славният Аякс се изправя пред най-сериозното препятствие по пътя си към титлата в Холандия - дербито с шампиона ПСВ Айнховен днес от 17,45 часа. Тимът от Амстердам, който достигна до полуфиналите в Лига Европа, е гост в сви
23 април 2017 в 10:17 446 0
Бившият национален селекционер по футбол Ивайло Петев прехвърли на играчите на Динамо вината за загубата от Хайдук с 0:2 в хърватското дерби на "Максимир". Така седем кръга преди края на първенството Динамо върви втори
23 април 2017 в 09:24 2412 0
Изключително разнообразие очаква феновете на футбола и спорта днес. Програмата е толкова богата, че има от всичко по много за всеки. В България интересът приковава мача между ЦСКА-София и Лудогорец, а в Европа това безс
23 април 2017 в 09:14 389 0
Българският халф на Ковънтри Владимир Гаджев се завърна на терена за своя тим след пауза от 70 дни. Бившият капитан на Левски започна като титуляр в мача с Уолсол от 44-ия кръг на Първа лига и остана на терена 84 минути. Обор
23 април 2017 в 08:59 469 0
На нещо позабравено ще станем свидетели днес от 20:00 часа на стадион "Българска армия", където ЦСКА-София приема Лудогорец в големия сблъсък от 3-ия кръг в шампионския плейоф в Първа професионална лига. Скаути от поне 7 дър
22 април 2017 в 21:11 694 0
Челси изхвърли Тотнъм от полуфиналите за Купата на Англия и взе сериозно психологическо предимство в битката за титлата. "Сините" биха 4:2  страхотен мач на "Уембли" и чакат пак там съперника от утрешния мач между Арсенал
22 април 2017 в 19:30 746 0
Крушата не пада по далеч от дървото. Показа го Кристиано Роналдо-младши на детски мач. Малчуганът тренира футбол и се представя на отлично за своята възраст. Младши вече върти фаулове досущ като звездния си татко. Сам
22 април 2017 в 18:56 734 0
От ЦСКА-София отвориха фронт преди мача с Лудогорец утре вечер на "Армията". Клубът на Гриша Ганчев призова привържениците за подкрепа срещу шампиона. Прави впечатление, че гостите са наречени "проект". Ето съобщението в
22 април 2017 в 18:28 587 0
Байерн Мюнхен очевидно не успя да се съвземе бързо отпадането в Шампионската лига. Тимът на Анчелоти загуби 2:4 от Реал с продължения и нададе справедлив вой срещу съдиите. Но като че ли забрави немското първенство. Байр