Треньорът на Славия Златомир Загорчич се надява следващата седмица тимът да осъществи поне един входящ трансфер, след като в последните седмици доста основни футболисти бяха продадени - Стефан Велков, Емил Мартинов и Ивайло Димитров.
След края на сезона пък напуснаха Иван Минчев (Берое) и Стефан Велев (Сепси).
Според информация на “Тема Спорт”, в “Овча купел” до дни ще акостира чужденец, който притежава български паспорт. Засега обаче “белите” пазят името на играча в тайна.
Не е изключено да се стигне и до други трансфери. Златомир Загорчич се нуждае от подсилване във всички линии. Възможността “белите” да си осигурят нападателя Димитър Рангелов обаче става все по-малка. Почти сигурно бившият национал ще продължи да играе в чужбина.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец