Собственикът на Локомотив (София) Иван Василев обяви, че клубът е прекъснал отношенията си с италианския гранд Милан. Преди време бе подписан договор за взаимно сътрудничество между двата клуба.
"Една година продължиха взаимоотношенията ни. Договорът бе прекратен, след като дойде новото ръководство на Милан.
В действителност идваха треньори от Италия, които по една седмица да тренират юношите. Новото ръководство на клуба обаче промени изискванията за подобни сътрудничества, а нямаше откъде да ги осигуря тези средства", споделя Василев пред "Труд".
Първият двубой на "железничарите" от пролетния дял във Втора лига е на 24 февруари, от 14:30 часа в Разград, срещу втория отбор на Лудогорец.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес