Кирил Десподов записа нова силна изява

OFFNews 30 октомври 2019 в 08:48 1422 0

Нападателят на българския национален отбор Кирил Десподов вкара единия от головете за успеха на Щурм Грац с 2:0 над Капфенберг и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Австрия.

Футболистът порази целта в началото на второто полувреме, а тимът му игра почти цял мач с човек по-малко заради червен картон на Анастасиос Авлонитис в 22-ата минута. Малко преди почивката домакините, които са на дъното във втора дивизия, пропуснаха дузпа.

Голът е четвърти за Десподов с екипа на Щурм. Само преди няколко дни бившата звезда на ЦСКА разспипа Санкт Пьолтен с хеттрик за победата с 4:0.

Нападателят беше заменен в 67-ата минута от Хуан Домингес, а в добавеното време Беким Балай наказа грешка в защитата на Капфенберг и сложи точка на спора.