
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола изненадващо остана доволен след равенството на "гражданите" срещу Аталанта (1:1) снощи в срещата от Група С на Шампионска лига.
Британците имаха сериозно предимство до почивката, но вкараха само един гол и след това бяха наказани, като в края трябваше и да треперят, след като вратарят Клаудио Браво бе изгонен и вместо него на голлинията трябваше да застане Кайл Уокър.
"Футболът е емоция. Ако бяхме вкарали втори гол в края на първото полувреме резултатът щеше да е друг. Играхме добре през първото полувреме, но след почивката не бяхме толкова добри.
Да не забравяме, че срещу нас беше най-резултатният отбор в Италия. Питайте съперниците им от Серия А дали е лесно да играеш срещу Аталанта. В Шампионската лига трябва да използваш всеки шанс", каза Гуардиола.
В крайна сметка Сити остава лидер в групата с 10 точки, но все още не си е гарантирал място в следващия етап, независимо че Динамо Загреб и Шахтьор имат по 5. Преследвачите завършиха 3:3 в другия двубой от групата.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Христос Воскресе! Честит Великден
Fox News изписа, че Киев е в Русия. Украйна иска извинение
Криско: Всеки месец група деца със специални потребности ще се лекуват безплатно в София
Хиляди се подписаха за запазването на правото на родителите да извиняват отсъствия до 15 дни годишно