OFFNews 16 август 2020 в 11:14 2380 0

Турският гранд Галатасарай е отправил оферта към Каляри за бившия нападател на ЦСКА-София Кирил Десподов, твърдят медиите в южната ни съседка.

От Галатасарай търсят опция за привличането на флангови футболист, след като Ониекуру се завърна в Монако.

Кирил Десподов приключи наема си в Щурм (Грац) и в момента е част от Каляри, но не е ясно дали отново ще бъде преотстъпен или ще остане да играе в Италия.

Междувременно друг бивш нападател на столичния тим - Евандро, започна да вкарва голове за новия си отбор МОЛ Фехервар.

Нападателят се разписа след само 11 минути игра, с което неговия тим изравни резултата за 1:1 при гостуването на Залаегершеги в двубой от унгарското първенство. Мачът се превърна в голов трилър и завърши при равенство 3:3.