Уникален протест срещу наказанието на нападателя Джейми Варди организираха от английския шампион Лестър.
Ръководството на "лисиците" поръча 30 000 картонени маски с лика на голмайстора, които бяха наредени на трибуните преди мача с Евертън от 18-ия кръг.
Варди беше наказан след равенството на тима срещу Стоук Сити - 2:2. Варди наруши правилата срещу Мама Диуф и беше изгонен. Лестър обжалва наказанието, но не сполучи с него.
Камерите показаха и самия Варди на трибуните, който също си надяна маска със своя лик.
Лестър не успя да преодолее Евертън и отстъпи с 0:2. "Лисиците" имат само 17 точки и заемат 16-о място в класирането.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни