Кубрат Пулев ще се бие срещу американец

OFFNews 02 March 2017 в 17:13 2022 0
Кубрат Пулев ще се бие срещу американец

Звездата ни в бокса Кубрат Пулев ще изиграе следващата си среща в края на март. Това заяви Кобрата днес на официална пресконференция в София.

Съперник на българина ще бъде американец, а двубоят ще се играe на 28 или 29 март.

“Все още не е ясно дали двубоят ще се проведе в София и на друго място. Мачът ми тук се игра пред страхотна публика, така че би било страхотно отново да играя у нас.

Все още не мога да обявя името на съперника ми преди да сме подписали официално договор”, каза Пулев, който предвижда поне два двубоя тази година. За нов мач за световната титла обаче е рано да се говори.

Виж още за:
Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026