Швейцарската легенда в мъжкия тенис Роджър Федерер смята, че завършването на кариерата не е задължително да бъде реализирана по ненаписаните правила, а именно, когато някой е на върха в кариерата си.
"Не мисля, че това трябва да се случи на някакво перфектно събитие. Не е необходимо да спечелиш титла от Големия шлем например, за да може след това да спреш на върха.
Всичко може да се окаже доста различно. По-важно е да играеш, докато се наслаждаваш на тениса. Така правя самият аз.
Съмнявам се, че хората помнят последния мач на Джон Макeнроу например или на други известни тенисисти. Прав съм, нали? Те помнят само победителите в големите турнири и лидерството в ранглистата", каза Федерер.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни