Григор Димитров се затъжи в туитър за Британските Вирджински острови. Тя бяха буквално опустошени от урагана Ирма.
Гришо и влюбен в тях покрай гостуването си на милиардера сър Ричард Брансън. Ексцентрикът има там частно островче Некер, където редовно кани компании за забавление и благотворителен турнир по тенис.
Некер обаче беше разрушен тотално преди броени дни, а Брансън се кри в бетонното мазе, за да оцелее.
"Дълбоко съм потресен от ужасните новини за разрушенията. Бях там през миналата година и много ми харесаха тези прекрасни места", написа Димитров в Туитър.

Той добави и пост, че се моли за хората от тези острови, които са го очаровали по време на гостуванията със своето трудолюбие.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия