Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Футболист налетя с юмруци на треньор заради смяна (видео)

OFFNews 10 октомври 2017 в 09:48 1556 0

Футболистът на шотландския Инвърнес Лиъм Полуърт показа крайностите на обичайната сръдня на играч след смяна по време на среща.

Обикновено футболистите се прибират в съблекалнята без поздрав или процеждат някоя ругатня към наставника.

Не и Полуърт, който показа буйния си нрав в 1/8-финалния двубой на неговия тим срещу Питърхед (3:0) за Челиндж къп в Шотландия. Халфът направо посегна да бие собствения си треньор Скот Калахър, след като в 87-ата минута бе заменен от Алекс Купър.

Именно Полуърт бе открил резултата в мача още във 2-ата минута, а домакините довършиха съперника с още две попадения на Колдър в 51-ата и Макай в 92-ата минута.

Въпреки успешният развой на мача Полуърт незнайно защо толкова се ядоса на своя мениджър и  го нападна с юмруци след излизането си от игра.

С големи усилия той бе удържан от своите съотборници, които го изведоха в тунела преди да е направил някоя още по-голяма глупост.