Президентът на Русия Владимир Путин получи втора доза от руска ваксина срещу COVID-19, предадоха световните агенции.
"Искам да ви информирам, че сега, точно преди да вляза в тази зала, аз получих втора доза от ваксината и съм сигурен, че всичко ще е наред", каза днес Путин на влизане за видеоконферентна среща с географска организация. Той призова руснаците да последват неговия пример.
Миналия месец от Кремъл съобщиха, че президентът е получил първа доза от руска ваксина, но не уточни коя. Русия е разработила три ваксини срещу COVID-19, като най-популярната е "Спутник V", отбелязва Ройтерс.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел