Quantcast

Програма, резултати и българското участие

OFFNews Последна промяна на 06 февруари 2014 в 18:31 5955 1

Тук всеки ден ще намирате програмата и резултатите на Зимните олимписки игри в Сочи.

06.02.2014 г. четвъртък
08:00ч. Сноуборд, слоупстайл, квалификация - мъже Сноуборд, слоупстайл, квалификация - мъже
12:00ч. Сноуборд, слоупстайл, квалификация - жени Сноуборд, слоупстайл, квалификация - жени
16:00ч. Ски свободен стил, бабуни, квалификация 1, жени Ски свободен стил, бабуни, квалификация 1, жени
17:30ч. Фигурно пързаляне, отборно, мъже, кратка програма Фигурно пързаляне, отборно, мъже, кратка програма (по БНТ1, БНТ HD)
19:10 Фигурно пързаляне, отборно, спортни двойки, кратка програма Фигурно пързаляне, отборно, спортни двойки, кратка програма (по БНТ1, БНТ HD)

07.01.2014г., петък
18:00ч. Церемония по откриване (по БНТ1, БНТ HD)


08.01.2014г., събота
07:30ч. Сноуборд слоупстайл, мъже, полуфинали
10:00ч. Хокей, жени, Група А – САЩ-Финландия
10:45ч. Сноуборд слоупстайл, мъже, финал (по БНТ1, БНТ HD)
12:00ч. Ски-бягане 15 км. скиатлон, жени (по БНТ1, БНТ HD) /Антония Григорова/
13:00ч. Кънки бягане, мъже, 5000 метра
15:00ч. Хокей, жени, Група А – Канада-Швейцария
16:00ч. Ски-свободен стил, бабуни, жени, квалификации 2
16:30ч. Шейни, мъже 1-ви манш /Станислав Беньов/
16:30ч. Биатлон, 10 км.спринт, мъже (по БНТ1, БНТ HD) /Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев/
18:30ч. Ски-скок, мъже, малка шанца, квал. (по БНТ1, БНТ HD) /Владимир Зографски/
18:40ч. Шейни, мъже 2-ри манш (по БНТ1, БНТ HD) /Станислав Беньов/
20:00ч. Ски-свободен стил, бабуни, жени Финал 1
20:35ч. Ски-свободен стил, бабуни, жени Финал 2

09.01.2014г., неделя
8:30ч. Сноуборд слоупстайл, жени, полуфинали
9:00ч. Ски-алпийски дисциплини, спускане, мъже (по БНТ1, БНТ HD) /Георги Георгиев, Никола Чонгаров/
10:00ч. Хокей, жени, Група Б Швеция-Япония
11:15ч. Сноуборд, слоупстайл, жени, финал (по БНТ2, БНТ HD)
12:00ч. Ски-бягане, 30 км. скиатлон, мъже (по БНТ1, БНТ HD) /Веселин Цинзов, Андрей Гридин/
13:30ч. Бързо пързаляне с кънки, жени, 3000 м. (по БНТ2, БНТ HD)
15:00ч. Хокей, жени, Група Б Русия-Германия
16:30ч. Шейни, мъже 3-ти манш /Станислав Беньов/
16:30ч. Биатлон, 7,5 км спринт, жени (по БНТ1, БНТ HD) /Десислава Стоянова/
18:40ч. Шейни, мъже 4-ти манш
19:30ч. Ски-скок, мъже, малка шанца (по БНТ1, БНТ HD) /Владимир Зографски/
20:45ч. Ски-скок, мъже, финал

10.02.2014г., понеделник
07:00ч. Кърлинг, мъже, първи кръг
09:00ч. Ски-алп. дисциплини, суперкомбинация, жени ,спускане (по БНТ1, БНТ HD)
11:45ч. Шорттрек, 1500 м. мъже, серии (по БНТ HD)
12:00ч. Кърлинг, жени, първи кръг
12:00ч. Хокей, жени, Група Б САЩ-Швейцария
12:30ч. Шорттрек, 500 м. жени серии (по БНТ1, БНТ HD)
13:00ч. Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация,слалом, жени (по БНТ1, БНТ HD)
13:05ч. Шорттрек, 1500 м. мъже, полуфинали
13:35ч. Шорттрек, 3000 м. жени, полуфинали
14:05ч. Шорттрек, 1500 м., мъже, финали (по БНТ1, БНТ HD)
15:00ч. Бързо пързаляне с кънки, 500 м. мъже 1
16:00ч. Ски-свободен стил, бабуни, мъже, квалификации
16:45ч. Шейни, жени 1
16:55ч. Бързо пързаляне с кънки, 500 м. мъже 2
17:00ч. Биатлон, 12,5 км. преследване, мъже (по БНТ1, БНТ HD)
17:00ч. Кърлинг, мъже, втори кръг
17:00ч. Хокей, жени, Група А Финландия-Канада
18:35ч. Шейни, жени 2 (по БНТ2, БНТ HD)
20:00ч. Ски-свободен стил, бабуни, мъже, финал 1
20:35ч. Ски-свободен стил, бабуни, мъже, финал 2

11.02.2014г., вторник
07:00ч. Кърлинг, жени, втори кръг
08:00ч. Ски-свободен стил слоупстайл, жени, квалификации
11:00ч. Ски-свободен стил, слоупстайл, жени, финал (по БНТ1, БНТ HD)
12:00 ч. Ски-бягане, спринт, жени, квалификации (по БНТ HD) /Антония Григорова, Теодора Малчева/
12:00ч. Кърлинг, мъже, трети кръг
12:00ч. Хокей, жени, Група Б Германия-Швеция
12:00ч. Сноуборд, мъже, халфпайп, квалификация
12:25ч. Ски-бягане, спринт, мъже, квалификации /Веселин Цинзов, Андрей Гридин/
14:00ч. Ски-бягане, спринт, жени, финали (по БНТ1, БНТ HD)
14:25ч. Ски-бягане, спринт, мъже, четвъртфинали
14:45ч. Бързо пързаляне с кънки, 500 м. жени 1
15:00ч. Ски-бягане, спринт, мъже, полуфинали
15:20ч. Ски-бягане, спринт, жени, финал
15:30ч. Ски-бягане, спринт, мъже, финал
16:30ч. Шейни, жени 3
16:30ч. Бързо пързаляне с кънки, 500 м. Жени 2
17:00ч. Кърлинг, жени, трети кръг
17:00ч. Сноуборд, мъже, халфпайп, полуфинали
17:00ч. Хокей, жени, Група Б Русия-Япония
17:00ч. Биатлон, 10 км. преследване, жени (по БНТ1, БНТ HD)
18:20ч. Шейни, жени 4
18:30ч. Фигурно пързаляне, спортни двойки, кратка програма (по БНТ2, БНТ HD)
19:30ч. Сноуборд, мъже, халфпайп, финал
19:30ч. Ски-скок, жени (по БНТ2, БНТ HD)
20:25ч. Ски-скок, жени финал (по БНТ2, БНТ HD)

12.02.2014г., сряда
07:00ч. Кърлинг, мъже, четвърти кръг
09:00ч. Ски-алпийски дисциплини, спускане, жени (по БНТ1, БНТ HD)
10:00ч. Хокей, жени Група А Швейцария-Финландия
11:30ч. Северна комбинация, ски-скок от малка шанца (по БНТ1, БНТ HD)
12:00ч. Кърлинг, жени, четвърти кръг
12:00ч. Сноуборд, жени, халфпайп, квалификации
14:30ч. Хокей, жени Група А Канада-САЩ
14:30ч. Северна комбинация, ски-бягане, 10 км. (по БНТ1, БНТ HD)
16:00ч. Бързо пързаляне с кънки, 1000 м. мъже (по БНТ2, БНТ HD)
16:15ч. Шейни, двойки 1
17:00ч. Кърлинг, мъже, пети кръг
17:00ч. Сноуборд, жени, халфпайп, полуфинали
17:45ч. Шейни, двойки 2
17:45ч. Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма (БНТ HD)
19:00ч. Хокей, мъже, Група C
19:30ч. Сноуборд, жени, халфпайп, финал

13.02.2014г., четвъртък
07:00ч. Кърлинг, жени, пети кръг
08:15ч. Ски-свободен стил, слоупстайл, мъже, квалификации
09:30ч. Скелетон, жени 1
10:00ч. Хокей, жени Група Б Япония-Германия
10:00ч. Хокей, мъже Група Б Финландия-Австрия
10:40ч. Скелетон, жени 2
11:30ч. Ски-свободен стил, слоупстайл, мъже, финал (по БНТ2, БНТ HD)
12:00ч. Шорттрек, жени, 500м. Квалификации (по БНТ1, БНТ HD)
12:00ч. Кърлинг, мъже, шести кръг
12:00ч. Ски-бягане - 10 км., жени /Антония Григорова, Теодода Малчева/
12:25ч. Шорттрек, мъже, 1000м.
13:10ч. Шорттрек, жени, 500м. полуфинали
13:30ч. Шорттрек, мъже, 5000м. полуфинали
14:30ч. Хокей, мъже Група А
16:00 Кънки бягане, жени, 1000 м Кънки бягане, жени, 1000 м
16:00 Биатлон, индивидуално, мъже, 20 км - /Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев/
17:00 Кърлинг, жени, шести кръг
17:00 Фигурно пързаляне, мъже, кратка програма

14.02.2014г., петък
07:00 Кърлинг, групова фаза, мъже, шести кръг
09:00 Ски алпийски дисциплини, суперкомбинация, спускане, мъже (по БНТ1 и БНТ HD) /Георги Георгиев, Никола Чонгаров/
10:00 Хокей, Група С, мъже,
12:00 Ски бягане, 15 км класически стил, мъже (по БНТ1 и БНТ HD) /Веселин Цинзов, Андрей Гридин/
12:00 Кърлинг, жени, седми кръг
13:30 Ски алпийски дисциплини, суперкомбинация, слалом, мъже (по БНТ1 и БНТ HD) /Георги Георгиев, Никола Чонгаров/
14:30 Хокей, мъже Група С (по БНТ1 и БНТ HD) 
14:30 Скелетон, мъже
15:45 Ски свободен стил, ски-акробатика, жени, квалификации
16:00 Биатлон, индивидуална надпревара, жени, 15 км - Десислава Стоянова
17:00 Кърлинг, мъже, осми кръг
17:40 Скелетон, жени
18:00 Фигурно пързаляне, мъже, волна програма (БНТ HD) 
19:00 Хокей, мъже, Група Б
19:00 Хокей, мъже, Група Б
19:30 Ски скокове, индивидуално, голяма шанца, мъже, квалификации (по БНТ1 и БНТ HD) /Владимир Зографски/
19:30 Ски свободен стил, ски-акробатика, жени, ФИНАЛ 1
19:55 Ски свободен стил, ски-акробатика, жени, ФИНАЛ 2

15.02.2014г., събота

07:00 Кърлинг, сесия 8, жени
09:00 Ски алпийски дисциплини, Супер-Г, жени Ски алпийски дисциплини
10:00 Хокей, мъже, Група А, Словакия - Словения
10:00 Хокей, плейофи, четвъртфинал, жени
12:00 Кърлинг, сесия 9, мъже
12:00 Шорттрек, жени, 1500 м, серии
12:00 Ски бягане, щафета, 4х5км, жени
12:43 Шорттрек, мъже, 1000 м, четвъртфинал
13:12 Шорттрек, жени, 1500 м, полуфинал
13:43 Шорттрек, мъже, 1000 м, полуфинал
14:06 Шорттрек, жени, 1500 м, ФИНАЛ
14:20 Шорттрек, мъже, 1000 м, ФИНАЛ
14:30 Хокей, плейофи, четвъртфинал, жени
14:30 Хокей, Група А, мъже, САЩ - Русия
15:30 Кънки бягане, мъже, 1500 метра
16:45 Скелетон, мъже
17:00 Кърлинг, сесия 9, жени, Канада - Русия, САЩ - Швеция, Великобритания - Швейцария, Дания - Китай
19:00 Хокей, Група С, мъже, Швейцария - Чехия
19:00 Хокей, Група С, мъже, Швеция - Латвия
19:30 Ски скокове, индивидуално, голяма шанца, мъже, първа серия от скачачи - евентуално Владимир Зографски
20:30 Ски скокове, индивидуално, голяма шанца, мъже, ФИНАЛ - евентуално Владимир Зографски

16.02.2014г., неделя

07:00 Кърлинг, сесия 10, мъже
09:00 Сноуборд, сноубордкрос, серии, жени, /Сани Жекова/
09:00 Ски алпийски дисциплини, Супер-Г, мъже, /Георгиев, Чонгаров/
10:00 Хокей, квалификация, жени (5-8 място)
10:00 Хокей, мъже, Група Б, Австрия - Норвегия
11:15 Сноуборд, сноубордкрос, четвъртфинал, жени, евентуално /Сани Жекова/
11:30 Сноуборд, сноубордкрос, полуфинал, жени, евентуално /Сани Жекова/
11:40 Сноуборд, сноубордкрос, ФИНАЛ, жени, евентуално /Сани Жекова/
12:00 Ски бягане, щафета 4х10км, мъже
12:00 Кърлинг, сесия 10, жени
14:30 Хокей, Група А, мъже, Словения - САЩ
14:30 Хокей, Група А, мъже, Русия - Словакия
16:00 Кънки бягане, жени, 1500 метра
17:00 Биатлон, мъже, масов старт на 15 км – в зависимост от представяне в досегашните
17:00 Фигурно пързаляне, танцови двойки, кратка програма
17:00 Кърлинг, сесия 11, мъже
18:15 Бобслей, двойки, серии
19:00 Хокей, Група Б, мъже, Финландия - Канада
19:00 Хокей, квалификации, жени (5-8 място)

17.02.2014г., понеделник

07:00 Кърлинг, групова фаза, сесия 11, жени
09:00 Сноуборд, сноубордкрос, мъже
11:52 Сноуборд, сноубордкрос, мъже, четвъртфинал
12:00 Кърлинг, групова фаза, сесия 12, мъже
12:04 Сноуборд, сноубордкрос, мъже, полуфинал
12:12 Сноуборд, сноубордкрос, мъже, ФИНАЛ
14:30 Хокей, плейофи, жени, полуфинал
15:45 Ски свободен стил, ски акробатика, мъже, квалификации
16:30 Бобслей, двойки, серии
17:00 Кърлинг, групова фаза, сесия 12, жени
17:00 Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна програма
17:00 Биатлон, масов страт, 12 км, жени - в зависимост от представяне в досегашните стартове
19:00 Хокей, плейофи, полуфинал, жени
19:17 Ски скокове, отборна надпревара, мъже, първа серия
19:30 Ски свободен стил, ски акробатика, мъже, ФИНАЛ 1
19:55 Ски свободен стил, ски акробатика, мъже, ФИНАЛ 2
20:12 Ски свободен стил, ски акробатика, мъже, ФИНАЛ 3
20:22 Ски скокове, отборна надпревара, мъже, ФИНАЛ

18.02.2014г., вторник 


07:00 Кърлинг, тайбрек, жени и мъже
09:00 Ски алпийски дисцлипини, гигантски слалом, първи манш - /Мария Киркова/
10:00 Хокей, жени (7-8 място)
10:00 Хокей, плейоф, квалификация, мъже
11:30 Шорттрек, жени, 1000 м, серии
11:30 Северна комбинация, индивидуално- скокове от голяма шанца
12:15 Шорттрек, мъже, 500 м, серии
12:30 Ски алпийски дисцлипини, гигантски слалом, втори манш - /Мария Киркова/
12:54 Шорттрек, щафета, 3000 м, ФИНАЛ, жени
14:00 Северна комбинация, индивидуално - ски бягане на 10 км
14:30 Хокей, плейоф, квалификация, мъже
15:00 Кънки бягане, мъже, 10000 м
15:45 Ски свободен стил, халфпайп, квалифкация, мъже
17:15 Бобслей, жени
19:00 Хокей, плейоф, квалификация, мъже
19:00 Хокей, жени (5-6 място)
19:00 Хокей, плейоф, квалификация, мъже
19:30 Ски свободен стил, халфпайп, ФИНАЛ, мъже

19.02.2014г., сряда

07:15 Сноуборд, паралелен гигатски слалом, квалификации, жени
07:42 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации, мъже - /Радослав Янков/ 
09:00 Ски алпийски дисциплини, мъже, гигантски слалом, първи манш – /Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров/
10:00 Хокей, четвъртфинал, мъже Хокей, четвъртфинал, мъже 19.02 11:00 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, осминафинал, жени
11:12 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, осминафинал, мъже - евентуално /Радослав Янков/
11:15 Ски бягане мъже и жени отборен спринт - /Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин/
11:48 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, четвъртфинал, жени
11:54 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, четвъртфинал, мъже - евентуално /Радослав Янков/ 
12:00 Кърлинг, полуфинали, жени
12:15 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, полуфинал, жени
12:18 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, полуфинал, мъже - евентуално /Радослав Янков/
12:30 Ски алпийски дисциплини, мъже, гигантски слалом, втори манш - /Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров/ 
12:31 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, ФИНАЛ, жени

12:35 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, ФИНАЛ, мъже

13:45 Ски бягане отборен спринт, ФИНАЛ, жени

14:15 Ски бягане отборен спринт, ФИНАЛ, мъже
14:30 Хокей, четвъртфинал, мъже
15:30 Кънки бягане, жени, 5000 м
16:30 Биатлон, смесена щафета, 2х6км жени + 2х7,5 км мъже
17:00 Кърлинг, полуфинали, мъже
17:00 Фигурно пързаляне, жени, кратка програма
18:15 Бобслей, жени
19:00 Хокей, четвъртфинал, мъже

20.02.2014г., четвъртък

09:45 Ски свободен стил, ски-крос, мъже
10:00 Северна комбинация, отборно - скокове от голяма шанца
10:30 Кърлинг, мач за бронзовия медал, жени
12:25 Ски свободен стил, ски-крос, мъже, полуфинал
12:41 Ски свободен стил, ски-крос, мъже, ФИНАЛ
13:00 Северна комбинация, отборно, щафета 4х5 км ски бягане
14:00 Хокей, мач за бронзовия медал, жени
15:30 Кърлинг, мач за златния медал, жени
16:30 Ски свободен стил, халфпайп, жени, квалификации
17:00 Фигурно пързаляне, жени, волна програма
19:00 Хокей, мач за златния медал, жени
19:30 Ски свободен стил, халфпайп, жени, ФИНАЛ

21.02.2014г., петък
09:45 Ски свободен стил, ски-крос, жени
10:30 Кърлинг, мач за бронзовия медал, мъже
12:25 Ски свободен стил, ски-крос, жени, полуфинал
12:41 Ски свободен стил, ски-крос, мъже, ФИНАЛ
14:00 Хокей, полуфинал, мъже
14:45 Ски алпийски дисциплини, слалом, жени, първи манш - /Мария Киркова/
15:30 Кърлинг, мач за златния медал, мъже
16:23 Кънки бягане, отборно преследване, четвъртфинал, мъже
16:30 Биатлон, щафета, 4х6км, жени
17:13 Кънки бягане, отборно преследване, полуфинал
18:15 Ски алпийски дисциплини, слалом, жени, втори манш - /Мария Киркова/
18:30 Шорттрек, мъже, 500 м, четвъртфинал
18:44 Шорттрек, жени, 1000 м, четвъртфинал
19:00 Хокей, полуфинал, мъже
19:13 Шорттрек, мъже, 500 м, полуфинал
19:21 Шорттрек, жени, 1000 м, полуфинал
19:43 Шорттрек, мъже, 500 м, ФИНАЛ

19:53 Шорттрек, жени, 1000 м, ФИНАЛ
20:18 Шорттрек, щафета, мъже, 5000 м, ФИНАЛ

22.02.2014г., събота

07:15 Сноуборд, паралелен слалом, квалификации, жени
07:42 Сноуборд, паралелен слалом, квалификации, мъже - /Радослав Янков/ 
11:15 Сноуборд, паралелен слалом, осминафинал, жени
11:27 Сноуборд, паралелен слалом, осминафинал, мъже - евентуално /Радослав Янков/ 
11:30 Ски бягане, масов старт, свободен стил 30 км, жени - /Антония Григорова, Теодора Малчева/ 
12:03 Сноуборд, паралелен слалом, четвъртфинал, жени
12:09 Сноуборд, паралелен слалом, четвъртфинал, мъже - евентуално /Радослав Янков/ 
12:30 Сноуборд, паралелен слалом, полуфинал, жени
12:33 Сноуборд, паралелен слалом, полуфинал, мъже - евентуално /Радослав Янков/ 
12:46 Сноуборд, паралелен слалом, ФИНАЛ, жени
12:50 Сноуборд, паралелен слалом, ФИНАЛ, мъже
14:45 Ски алпийски дисциплини, слалом, мъже, първи манш - /Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров/ 
15:30 Кънки бягане, отборно преследване, полуфинал, жени
15:51 Кънки бягане, отборно преследване, ФИНАЛ, мъже
16:14 Кънки бягане, отборно преследване, ФИНАЛ, жени
16:30 Биатлон, мъже, щафета 4х7,5 км – /Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев/
17:00 Хокей, мач за бронзовия медал, мъже
18:15 Ски алпийски дисциплини, слалом, мъже, втори манш - /Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров/ 
18:30 Бобслей, четворки

23.02.2014г.

09:00 Ски бягане, масов старт, свободен стил, 50 км, мъже - /Веселин Цинзов, Андрей Гридин/ 
11:30 Бобслей, четворки Бобслей,
14:00 Хокей, мач за златния медал, мъже
18:00 Церемония по закриването на Олимпийските игри

 

 

Виж още за:
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

07.02 2014 в 17:17

Много ще се изкефя бай Владимир в края на олимпиядата за награда да тикне всички педерунгели в Сибир за няколко години - ей така да разберат, че е гнусно да вървиш срещу човечеството и природата.