В Мадрид влезе в сила строга карантина заради разпространението на коронавируса, предаде Би Би Си.
Ограничава се влизането и излизането в испанската столица.
Хората нямат право да влизат и да излизат от града. Баровете и ресторантите не могат да обслужват след 22 часа. На закрито могат да се събират до шест човека.
Ограниченията влязоха в сила от снощи в 22 часа местно време.
Мерките важат и за още девет града около Мадрид.
За последните 24 часа в Испания са регистрирани нови 3 722 случаи на коронавирус, а починалите са 113.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел