Излизането на протест е най-ефективното действие за свалянето на цените на горивата.
Това са посочили 40 души (34%) в анкетата на OFFNews за миналата седмица. Въпросът беше „Какво може да се направи за свалянето на цените на горивата?“, а вторият по популярност отговор е „Да се свали акцизът“. Него са избрали 28% от гласувалите. 15 човека пък са категорични, че не може да се направи нищо, а с един по-малко са на мнение, че трябва да спрем да зареждаме гориво. 9 души (8%) смятат, че е необходимо да се уволнят чиновници, а шестима мислят, че е добра идея да сипват олио.
Общо в анкетата взеха участие 117 посетители на OFFNews.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес