От 24 април започва поетапно спиране на отоплението в столицата, съобщават от "Топлофикация София" ЕАД.
Първоначално ще бъде прекратено топлоподаването към обществените и бизнес сградите, в следващите работни дни ще бъде спряно отоплението в жилищните сгради, а накрая - в болничните заведения.
При желание от страна на клиентите, отоплението може да остане включено до посочена от тях дата, но не по–късно от 30 април, като за целта е необходимо да има решение на Общото събрание на етажната собственост.
Домоуправителят или упълномощеното лице следва да подаде в дружеството заявление и да приложи решението.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни