Дългогодишното кулинарно предаване "Бон Апети" вече няма да се излъчва по Нова.
Водещите Лора и Стоян вече ще готвят за зрителите на профилирания канал 24Kitchen. Предаването им ще запази името си.
За промяната съобщиха от екипа на "Бон Апети".
Приятели, очаквайте новия сезон на Бон Апети по 24 Kitchen. Ще се състезаваме във висшата кулинарна лига. Здравейте, Джейми и компания. Очаквайте новини за старта, обявиха от продукцията.
Вместо кулинарния слот, в делничните дни Нова ще излъчва удължен вариант на магазинното предаване "На кафе" с Гала. От началото на есенния тв сезон то вече продължава до обедните новини в 12 ч.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел