НДСВ ще се яви на изборите в съюз с Народна партия "Свобода и достойнство". Коалицията на бившите царски хора с отцепници от ДПС ще се казва "Център – свобода и достойнство".
Официално лидер на партията е Корман Исмаилов, но силният човек в партията е бившият заместник на Доган Касим Дал.
Коалицията е регистрирана под №1, съобщи председателят на НДСВ Христина Христова.
Тя припомни, че преди повече от година НДСВ е заявила, че ще търси съюзници, защото страната е в трудна ситуация и трябва да се работи за излизане от кризата, трябва да се работи за промяна на социалния статус на хората.
Такива съюзници от НДСВ видели в лицето на Народна партия "Свобода и достойнство".
"НДСВ е либералноцентристка партия и мисля, че трябва на България и на българите свобода от корупция, свобода от бедност, свобода от монополи, свобода на семейството, на индивида, на бизнеса, на институциите да спазват законите. Ето защо мисля, че имаме основание да се опитваме да работим заедно за доброто на България", каза социален зам.-министър и министър в правителството на Симеон Сакскобургготски Христина Христова.
По всяка вероятност Христова ще води листата в 23 МИР София и във Враца.
Корман Исмаилов вероятно ще е водач в Кърджали.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
30.03 2013 в 19:25
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
30.03 2013 в 19:25
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
30.03 2013 в 17:11
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни