"Моля ви, свържете се с мен, обадете се на личния ми номер!".
Това послание към похитителите на 10-годишната Лара Банева отправи нейната майка от ефира на БНТ.
Моника Добринова заяви, че не вярва нито на държавата, нито на полицията и се обърна директно към похитителите:
"Искам да се обърна към хората, при които е Лара, искам да им кажа, че много държа на детето си и искам да знам дали е живо и здраво. По някакъв начин да ми съобщят на моя телефон или на нейния телефон - да ми кажат как е. Разберете, тя е много живо дете, любвеобилно и това, което тя чувства в момента, аз съм сигурна, е ужасно. Не го заслужава - тя е дете! Няма значение нищо, освен доброто здраве на едно дете“.
Добринова каза още, че би направила всичко, за да си върне детето, защото за нея, както за всеки друг родител, дъщеря й е най-важното нещо в живота.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
08.03 2013 в 09:21
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
08.03 2013 в 03:22
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск