Атака: Българите с двойно гражданство да не гласуват

Елица Мартинова 11 July 2012 в 17:43 1888 2
Снимка: БГНЕС
Снимка: БГНЕС
Хората с двойно гражданство да нямат право на глас в България, а политическите кандидати да подават декларация за сексуалната си ориентация. Това гласят предложенията за промени в Изборния кодекс, внесени от депутатите на „Атака“. Според тях българите с двойно гражданство са „предатели“ и не би следвало да имат право на глас в парламентарните и местни избори. Миналата седмица лидерът на партията Волен Сидеров заяви, че кандидатите за политически постове трябва да декларират предварително сексуалната си ориентация. Той посочи, че в противен случай обществото може да се въведе в заблуждение. От „Атака“ предложиха да се забрани разпространението на социологически проучвания по време на предизборната кампанията. Искането си те аргументираха с това, че статистиките в България често са поръчкови и подвеждат избирателите. Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски