Всички листи в 24 МИР - София за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 15:29 18970 0

Публикуваме всички листи за 24 МИР - София на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Нако Райнов Стефанов

2 Болеслав Марков Павлов

3 Слави Красимиров Валентинов

4 .................................

5 Румен Стоянов Йорданов

6 Митко Алексиев Митов

7 Красимир Георгиев Кузманов

4. Патриотичен фронт

1 Георги Пейков Вълчев

2 Евгени Стоянов Крайчев

3 Тодор Стефанов Сяров

4 Величко Иванов Георгиев

5 Надя Иванова Андреевска

6 Марио Розалинов Пунчев

7 Валентин Кирилов Стамов

8 Георги Димитров Петев

9 Цветан Василев Павлов

10 Стела Йорданова Сярова

11 Сашо Христов Чобанов

12 Антоанета Димитрова Димитрова

13 Венцислав Ангелов Тоцев

14 Бистра Георгиева Вълчева

15 Стефка Сотирова Шиянкова-Касапска

16 Румен Георгиев Димитров

17 Данчо Димитров Хаджиев

5. ПП "Възраждане"

1 Петър Николаев Петров

2 Румяна Методиева Ченалова

3 Александър Димитров Арангелов

4 Красимир Рангелов Гълъбов

5 Петя Христова Бояджиева

6 Соня Стефанова Гарчева

7 Тодор Стоянов Гроздев

8 Петър Валериев Ананиев

9 Виолета Радева Кърпачева

10 Петя Йорданова Генън

11 Надя Крумова Ставрева

12 Николай Лазаров Бадев

13 Цветан Йорданов Пенчев

14 Драган Георгиев Попов

7. Национално обединение на десницата

1. Петър Стефанов Москов
2. Джема Маринова Грозданова
3. Росица Желязкова Рачева
4. Христо Дженев Казанджиев
5. Георги Ленков Балчев
6. Виктор Владимиров Серафимов
7. Ангел Атанасов Георгиев
8. Кристина Йорданова Сунгарска
9. Румен Тодоров Динев
10. Веселин Петров Жеков
11. Диана Костова Костова
12. Николай Руменов Петров
13. Бистра Петрова Бонева
14. Петко Николаев Панамски
15. Виктория Цветанова Иванова
16. ......................................
17. Благовест Руменов Александров
18. Радостина Иванова Минина
19. Борис Вилхелм Точев
20. Мартина Белинова Белева

8. "Български съюз за директна демокрация"

1. Георги Стефанов Неделчев
2. Силвия Иванова Чалъкова
3. Тодор Живков Станков
4. Кристиaна Красимирова Солакова
5. Елена Петрова Породинска

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1 Лъчезар Аспарухов Аврамов

2 Станимир Цоцов Цоцов

3 Николай Петров Минков

4 Николай Борисов Къркеланов

5 Веселин Руменов Величков

6 Ивайло Венциславов Нинов

7 Иванка Матеева Благоева

8 Стефан Василев Попов

9 Николай Красимиров Петров

10 Христо Николаев Христов

11 Венцислав Иванов Нинов

12 Димитър Иванов Иванов

11. "Атака"

1. Магдалена Ламбова Ташева
2. Арсени Василев Байздренков
3. Анджела Димитрова Господинова
4. Даяна Мирославова Изворска
5. Георги Георгиев Николов
6. Весела Георгиева Хараланова
7. Венцислав Илиев Митовски
8. Захари Георгиев Генов
9. Евелин Иренова Ангелова
10. Румяна Захариева Ракан

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови