Вижте къде ще спира токът в област Видин (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 4-8 септември)

OFFNews Последна промяна на 02 септември 2017 в 07:00 1841 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Видин, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 4-8 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Видинска област

Община Видин  

За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Въртоп: ул. „Втора“, „Десета“, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта; Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, с. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Димово  

На 04.09.2017 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Вълчек: Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Макреш: Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесет Партизани, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кула  

На 07.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Кула: 5, III, VI - 6. кв. 140, Александър Стамболийски, Безименна, Възраждане, Георги Бенковски, Георги градинаров, Майор Бухарин, Родопи, Средна гора, Стопански двор, Толбухин, УПИ 2 - 22 кв. 132, УПИ III-За Панаира кв. 45, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 07.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Кула: Александър Стамболийски, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Марица, Сливница, Толбухин, Тунджа, Христо Ботев, Янко Сакъзов

Община Ружинци  

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Божур, В Района на ЖП Гарата, Георги Димитров, Железничар, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Космос, Митко Палаузов, Пирин, Седемнадесет Партизани, Спортист, Толбухин, Хан Аспарух

На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, Ясен

На 05.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, ул. „Хаджи Димитър“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !