Протест на ВМРО срещу монополите ще се проведе в събота в София.
Демонстрацията е под надслов „На бунт”, а обект на недоволството на участниците са монополите от прехода.
Протестиращите ще се съберат в 11 ч. пред сградата на Съдебната палата и ще се отправят към Министерски съвет.
Целта да акцията е привържениците на Красимир Каракачанов да напомнят исканията си на новосформирания служебен кабинет. От ВМРО настояват правителството да вземе незабавни мерки срещу непоносимо високите режийни разходи на гражданите
Партията на Каракачанов иска да напомни на екипа на премиера Райков, че проблемите, които изкараха хората на улицата през последния месец, все още не са решени.
От ВМРО ще протестират с обърнати флагове. След демонстрацията те ще внесат писмо с исканията си в Министерски съвет.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16.03 2013 в 07:56
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци