Премиерът: Трябва още да свалим цената на горивата

Лъчезар Вълев 29 April 2012 в 14:55 1750 1
Снимка:БГНЕС
Снимка:БГНЕС
Предстоят още тежки преговори за цената на горивата у нас. Това заяви в Пловдив премиерът Бойко Борисов. Ще поговорим пак с Путин, Барозу и Ердоган. Това са ключовите играчи, които биха могли да доведат до евентуална диверсификация, категоричен е премиерът. В скоро време министърът на икономиката Делян Добрев отново ще замине на преговори в Москва. Трябва още да свалим цената, даже имаме и аргументи за това, отбеляза Борисов. В Пловдив премиерът откри обновения Римски стадион. "Честитя ви това красиво място, но като гледам другите сгради наоколо, виждам какво значи 20 години мърлявщина", обърна се Борисов към пловдивчани. Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски