Бразилският специалист Луиш Фелипе Сколари подаде оставка като треньор на "селесао", пише Би Би Си, цитирайки бразилски медии.
Напускането на Сколари е очакван ход след като неговият тим не успя да се класира на финал на собствен терен и загуби красноречиво от Германия на 1/2 финал със 7:1, както и от Холандия с 3:0 в мача за 3-тото място.
Оставката на Сколари се очаква да бъде официално потвърдена днес на пресконференция в Бразилия.
Договорът на треньора с бразилската футболна федерация е изтекъл с края на бразилската игра на Мондиала.
Оставката е и правилен ход според феновете. Въпреки че Сколари изведе Бразилия до световната титла през 2002 година, последните два мача бяха кошмарни за "селесао", а треньорът им бе освиркван от публиката във всеки удобен случай.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14.07 2014 в 15:59
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му