Най-добрият ни тенисист Григор Димитров записа победа на двойки на турнира от серията "Мастърс" в Париж.
Григор и партньорът му Айсам-Ул-Хак Куреши (Пакистан) надвиха колумбийския тандем Хуан Себастиан Кабал и Роберт Фара с 6:2, 7:6 (5) в мач от първия кръг и си осигуриха среща с поставените под №2 Джейми Мъри (Великобритания) и Бруно Соареш(Бразилия), които се включват по право от втория кръг.
25-годишният българин стартира на сингъл също от втори кръг, като очаква своя съперник, който ще бъде излъчен от двубоя между ветераните Маркос Багдатис (Кипър) и участващия с "уайлд кард" Пол-Анри Матийо (Франция).
В световната ранглиста Григор запази своята 18-а позиция. Лидер е Новак Джокович, следван по петите от Анди Мъри.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец