Франция продължава без загуба

OFFNews 12 ноември 2016 в 10:46 2422 0

Отборът на Франция остава непобеден в групата ни за световните квалификации, след като надви с 2:1 Швеция в Париж.

След безрезултатно първо полувреме, гостите от Скандинавия откриха в началото на второто полувреме с гол от фаул на Емил Форсберг. "Петлите" обаче успяха да обърнат резултата с попадения на Пол Погба в 58-ата и Димитри Пайе в 65-ата.

Любопитното е, че Франция във втори мач успява да обърне резултата. България също поведе в Париж, но не издържа на натиска и отнесе четири гола след това.

Със спечелената победа тимът на Дидие Дешан оглави еднолично класирането с 10 точки. Шведите са втори със 7 точки, но могат да бъдат застигнати от Холандия, която гостува на аутсайдера Люксембург. В последния мач от групата утре България приема Беларус.