Близки на загинали при катастрофи се събраха на протест пред Съдебната палата в София - преди началото на дело за произшествие с три жертви.
Днес Върховният касационен съд заседава по процес за тежка катастрофа през 2020 г. до село Български извор. При инцидента загинаха трима младежи. Делото за катастрофата е на последна инстанция, предаде БТА.
Близките на други загинали при пътни инциденти настояват за по-тежки наказания за причинителите на смърт на пътя. Те припомниха инцидентите, при които са загубили свои роднини и поискаха справедливост.
Протестиращи за кратко блокираха кръстовището до Съдебната палата.
След заседанието по делото протестиращите ще се отправят на шествие към Народното събрание.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни