Станциите на софийското метро са буквално задръстени от хора, пътуващи в посока центъра, където в момента се провежда мащабният протест срещу Бюджет 2026.
Репортери и читатели на OFFNews информират, че станциите откъм "Младост", "Лозенец" и близките до Студентски град са толкова претъпкани, че се налага да се изчакват по няколко метровлака преди чакащите да могат да се качат.

Видимо голям е потокът хора от Студентски град, но не само.
Хората са усмихнати и мирни.

Метростанция "Г.М. Димитров" Снимка: Драго Панков

Метростанция "Сердика" Снимка: Калоян Константинов
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5043
7
01.12 2025 в 22:26
2985
6
01.12 2025 в 21:52
8053
5
01.12 2025 в 21:20
2030
4
01.12 2025 в 20:30
1000
3
01.12 2025 в 20:20
3090
2
01.12 2025 в 19:23
-1243
1
01.12 2025 в 18:59
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие