Десетки жители на Дупница блокираха движението на главен път E-79 за около половин час и предизвикаха над 4 км опашка от автомобили, съобщава "Фокус".
Действието на дупничани е в знак на протест срещу вкарването на депутати от ДПС от техния район.
Протестиращите призоваха новата власт в 43-тото НС да предприемe спешни промени в Изборния кодекс още в първите си дни.
Кметът на Дупница Методи Чимев поздрави дупничани за будния дух и с голямо задоволство каза, че сред присъстващите са хора от протестите на барикадите през 1997-ма година.
След протестите в Дупница за участниците има специален организиран транспорт до София, където ще се проведе протест пред сградата на ЦИК.
Очаква се днес жители на Кюстендил също да блокират пътя до границата с Македония.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13.10 2014 в 12:13
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други