Протестите на енергетиците и миньорите продължават - към този час блокирани остават магистрала "Тракия" при Стара Загора и Проходът на Републиката, съобщава БНТ.
На "Тракия" са блокирани и двете платна в района на 208-ия километър.
Демонстрантите отказаха да изпратят преговарящи с правителството и на свой ред поканиха представители на властта да дойдат при тях на място.
Проходът на Републиката остава затворен. Блокирани са и всички обходни маршрути, заради които се образуваха километрични опашки от тежкотоварни автомобили.
Блокадата ще остане през цялата нощ, утре ще се решава дали ще продължи.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5
5
30.09 2023 в 08:56
5164
4
30.09 2023 в 07:34
4764
3
30.09 2023 в 01:38
5220
2
30.09 2023 в 01:01
5358
1
30.09 2023 в 00:13
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк