Венета Райкова: Не съм се отказала от телевизията - ще се видим на точното място!

OFFNews 27 December 2025 в 19:15 4563 3
Венета Райкова

Снимка Фейсбук

Венета Райкова

Не съм се отказала от телевизията, ще се видим в точното време, на точното място! Аз съм една от вас, написа във Фейсбук бившата водеща на "Преди обед" по bTV Венета Райкова.

bTV Media Group и Венета Райкова се разделиха на 16 октомври. По информация на OFFNews решението за раздялата е по инициатива на bTV, след като е отчетен имиджовият ефект върху телевизията от скандала между нея и Георги Тошев.

Днес в социалните мрежи Венета Райкова напомня, че започва работа като репортер в БНТ още през 1991 г. Пише, че за 34-те години, в които е работила в медиите винаги е "спазвала принципите си", за да "запази доверието" в себе си.

"1. Не се снимам в реклами.
2. Не коментирам публично политическите си симпатии. Не членувам в партия.
3. Не водя банкети, вечеринки, сватби, нищо извън предаванията, които водя.
4. Не съм зависима от икономически групировки. Не дължа пари на никой.
5. Не употребявам алкохол и наркотици.
6. Не съм спала с шеф на телевизия, или продуцент. Сама съм извоювала кариерата си.
7. Не коментирам разделите ми с телевизиите. Хора, с които съм работила, както и хора, с които съм имала лични отношения - не коментирам, защото там където сме яли хляб заедно, си остава между нас си.
Снимката е от студиото на БНТ от началото ми. Не съм се отказала от телевизията, ще се видим в точното време, на точното място! Аз съм една от вас", пише Райкова.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    4005

    3

    Niko Kolev

    28.12 2025 в 14:21

    Смятам че мястото и е в някоя от късните програми на провинциална кабеларка, в която може да кани всякакви шамани, врачки и баячки.

    -1243

    2

    Октим

    28.12 2025 в 11:46

    На това момиче явно никога не му е дошло на ум, че има няКОИ, които не са в състояние да изпълнят дори и една от изброените от нея точки ...

    3940

    1

    бай Падежко

    27.12 2025 в 20:53

    Питам се, защо никой, никога не дръзна да гони Волгин за всичките му изцепки? Май въпросът е реторичен и самия той носи отговора. Дано корпулрнтните ни евроатлантици ценители на европейски ценности малко да се позамислят. Макар, че не храня надежди...
     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на