Американсякият тв ветеран Джей Лено записа финалния епизод на своето легендарно вечерно шоу.
63-годишната легенда се сбогува емоционално със зрителите и им благодари за лоялността към The Tonight Show по NBC през последните 22 години.
В последното издание на шоуто гостуваха звезди като Опра Уинфри, Били Кристъл и Гарт Брукс.
От 17 февруари в стола на великия Лено в студиото в Ню Йорк ще седне комикът Джими Фалън.
Това не е първото излизане "в пенсия" на водещия. През 2009 година той отново обяви, че се оттегля и тогава бе наследен от Конан О'Брайън. През 2010 г. обаче Лено се завърна на екран.
Една от многото именити личнисти, които записаха поздрави към водещия, бе президентът Барак Обама. Държавният глава се пошегува, че предлага на Лено поста на посланик на Антарктида.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни