"Венгер вън" се видя дори на хиляди километри от Лондон. Въпреки от съзвездието от кечисти, което присъства на турнира "Кечмания", човек от публиката на събитието извади плакат против мениджъра на Арсенал.
Очевидно масовите протести на феновете по улиците до стадион "Емиратс" не са достатъчни. Анти-Венгер кампанията се е разпространила в целия свят, включително на състезанието на Световната федерация по кеч в Орландо.
Мениджърът на Арсенал е изправен пред най-тежкият момент в кариерата си досега. Французинът се сблъсква с призиви от фенове на Арсенал да не подписва нов договор с "артилеристите" след края на този сезон.

Постери против него се видяха на хиляди километри разстояние. Този път в източна посока, по време на мач от световните квалификации между националните отбори на Нова Зеландия и Фиджи.
Дали той ще ги послуша? Никой не знае. Но това няма да спре тези, които искат да напусне, да предадат посланията си - където и да се намират по света.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец