Напрежението в Арсенал се пренесе и върху трибуните на "Емирейтс". Фенове на домакините спретнаха бой помежду си при равенството 2:2 с Манчестър Сити. В този двубой тимът на Венгер показа признаци на живот, след като се върна на два пъти от губеща позиция.
Не е ясно от какво са породени караниците на трибуните. Най-горещата тема е тази с оставането на Арсен Венгер. Твърде вероятно е мениджърът да е предизвикал спора.
Французинът обяви, че остава още две години. Доста голям част от "артилеристите" искат той да се махне веднага след края на сезона. Други обаче са твърдо зад Арсен.
Подобни гледки са често срещани по нашите стадиони, но не в Англия. За последно привърженици на един клуб се биха помежду си през 2013 година. Тогава хулиганите на Милоул си спретнаха здраво меле, но за онзи тим това е нещо обичайно.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци