Арсенал се добра до равенството срещу Сити

OFFNews 02 април 2017 в 20:07 1859 0

Арсенал и Манчестър Сити си спретнаха здрав сблъсък и завършиха наравно 2:2 на "Емирейтс" в мач от 30-и кръг на английската Висша лига.

В 5-ата минута  дълга топка от Де Бройне бе настигната от Льорой Сане, който надбяга Белерин, мина покрай Оспина и прати топката във вратата.

Въпреки силната игра на Сити, "артилеристите" се добраха до изравнителен гол в 40-ата минута. Тио Уолкът се оказа най-съобразителен след центриране на ъглов удар.

Точно две минути по-късно гостите отново върнаха преднината си в мача благодарение на Серхио Агуеро, който се озова на добра позиция и прати топката покрай плонжа на Оспина.

В крайна сметка Ареснал отново успя да стигне до равенството благодарение на Шкодран Мустафи, който засече центриране от ъглов удар на  Месут Йозил.