Отборът на Ботев (Пловдив) приключи с победа участието си в Група "А" на плейофите в Първа професионална лига.
"Канарчетата" победиха с 3:1 гостуващия Славия, но l крайна сметка останаха втори в подреждането след състава на Верея, който спечели трудно с 3:2 визитата си на Монтана по същото време.
Попаденията за "жълто-черните" реализираха Бризола (7), Виана (15) и Косоко (39). Почетното попадение за "белите" също бе дело на футболист на домакините, след като в 68-ата минута Радослав Апостолов си отбеляза нелеп автогол.
Верея пък победи Монтана в голов спектакъл на стадиона в Ловеч. Новакът в елита сломи с 3:2 играчите на Атанас Атанасов.
Този успех се оказа изключително важен за футболистите на Александър Томаш, които спечелиха група "А" в Първа професионална лига.
Първите попадения в срещата за Верея реализираха Осман Балде (9) и Селим Керкар (28), които дадоха отличен аванс на тима, но Сергей Георгиев (32) и Саер Сане (41) върнаха интригата. Победата за гостите от Стара Загора донесе Бен Джемия в последните минути на сблъсъка.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Президентът за спирането на помощта за Украйна: Първо е нашата сигурност, нямаме излишно оръжие
Иран затваря Ормузкия проток до второ нареждане, Тръмп плаши с ''много здрав'' удар още тази вечер
Външният ни министър: С Муцунски аз говоря на български, разбираме се чудесно
Иран затваря Ормузкия проток до второ нареждане, Тръмп плаши с ''много здрав'' удар още тази вечер